Отзывы о компании МіМаркет
- Алексей Т.
- Антон К.
- Дарья К.
Обігрівач супер❤️дякую вам за швидку доставку
- Василь С.
- Алексей Б.
- Олександр Л.
- Андрій Д.
- Олександр Б.
- Олександр С.
- Сергій В.
Магазин шахраїв! Не купуйте у цьому магазині! Відправляють бу товар і зовсім другий. Відмовляєшся від нього, відправляєш назад, вони відмовляються від отримання і ви остаєтесь без грошей, і без товару!