Отзывы о компании МіМаркет
- Дмитро Н.
- Сергей К.
- Андрій З.
Рекомендую👍
- петя с.
- Микола Х.
- Евгений Н.
- Николай К.
Продавец супер,но тавар не очень, очень воняет пласмас на обогревателе
- Ілля Б.
- Николай П.
Не було в наявності за таку ціну таке буває все добре шукати будемо далі пром найкращий інтернет магазині дякую я не розчарований у мене тільки хороші відгуки ще ні одного разу не підводили дякую магазіну рекомендації найкращі користуйтесь не бійтися
- Сергей Ш.