Відгуки про компанію Інтернет Магазин МіМаркет
- Дарина В.
- Вадим О.
- Віктор Г.
- Вячеслав Ш.
- Владислав З.
- Оксана Г.
доброго дня! Чекаю на замовлення.Дякую
- Оксана Г.
Доброго ранку!Були проблеми з інтернетом і тому я замовила кран двічі.Очікую на замовлення.Щиро вибачаюсь за причинені незручності.Дякую.Гарного дня.
- Роман Г.
- Ірина Ф.
- Олександр Д.